Słowa vintage i antyki moga oznaczać różne rzeczy

4886278867_9060055548_z
W świecie mebli, słowa, vintage i antyczne są czasami używane niemal zamiennie, choć nie jest to poprawny sposób z nich korzystać. W rzeczywistości są one dwa oddzielne i całkowicie różnych określeń stosowanych do opisania wiek i jakość. Ważne, aby znać różnicę, aby uzyskać to, czego szukasz, jeśli spojrzeć na zabytkowe lub antyczne meble.

Słowo rocznika wywołuje szereg zdjęć po podłączeniu do mebli.Pierwszym i najbardziej oczywistym jest jednym z wiekiem, ponieważ jest częściowo prawidłowe zastosowanie tego słowa. Stwarza też się obrazy dołączone do bellbottoms, płyt winylowych i ogólnie rzeczy, które były z głównego nurtu na jakiś czas. Chociaż jest to definicja społeczeństwa słowa, to nie do końca prawda prawdziwe słowa.

Słowo „stary” jest właściwie zdefiniowany jako coś o wysokiej jakości, który pokazuje stylów z przeszłości. Ze względu na zastosowanie, że społeczeństwo przywiązuje do rocznika słowo, ważne jest, aby pamiętać, że słowo odnosi się do więcej niż tylko coś można znaleźć na strychu swojej babci. Vintage meble ma zastosowanie do wielu rodzajów mebli, najważniejszych cech będących tymi, które pokazują wiek i wysoką dbałością o szczegóły.

Gdy idziesz do sklepu meblowego i poprosić o zabytkowe meble, można znaleźć wiele stylów podane do ciebie, z których nie wszystkie obejmują wieku meble.Właściciel sklepu może zakładać szukasz pewnego stylu, a nie pewnego wieku mebli. To może skończyć się niczym od reprodukcji zabytkowe meble kawałku do nowoczesnej sztuki, który został nazwany rocznika bo to producent nadzieję dodać odrobinę romantyzmu do ich prezentacji sprzedaży. Można zobaczyć, jak mylące słowo oznacza tylko zabytkowe meble wieku może dostać się w zupełnie innym rodzaju stylu, niż planowany.

Zabytkowe meble jest zupełnie inna sprawa.Poprawna definicja antyczne meble jest to, że jest co najmniej stu lat, zanim zostanie zakupiony. Definicja ta jest często rozciągnięte przez sklepy detaliczne. Często kiedy nie przybyć antykwariacie, zobaczysz rzeczy, które są tylko w 50 do 60 lat. Wynika to z dużego przemysłu, która rozwinęła się wokół zabytkowych mebli. Wiele osób sobie sprawę, że jeśli antyczne meble wykonane są z dobrej jakości, trwał ponad 20 lat, a następnie, że jest o wiele bardziej prawdopodobne, niż nowe meble do ostatniego kolejne 20 lub więcej lat.

Inną kwestią do rozważenia o antycznych mebli jest to, że powinny być w dobrym stanie i nie w żaden sposób zmienione. Definicja ta jest również rozciągany w wielu przypadkach, ponieważ znalezienie elementów w idealnym stanie po ponad pięćdziesięciu lat, jest bardzo trudne. Skurwysyn robi trochę renowacji jest znacznie bardziej ekonomiczny.

Więc widać, że sklepy z antykami są często wypełnione rocznika odrestaurowanym mebli. Ale to nie brzmi tak dobrze, jak nazywać to antyczne meble. Innym powodem, że nie nazywa się to dlatego, że zabytkowe meble nie muszą być stare, antyczne meble, ale nie. Więc jej bliżej prawdy i bardziej opłaca się stworzyć sklep z antykami niż zabytkowe meble sklepu meblowego.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Meble. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>