Odnawianie antycznej porcelany

6668161119_13d0b24af8_z

Przywracanie zabytkowe talerze porcelanowe to zdanie, które często może wypełnić wiele osób z lękiem. Jest to zrozumiałe, ponieważ te rodzaje płyt i obiadowy jest często bardzo delikatne i drogie. Na szczęście, jest to zadanie, które rzeczywiście mogą być bardzo proste do zrobienia, tak długo, jak wykonać kilka prostych środków ostrożności. Zasada numer jeden w kontaktach z antykami talerze porcelanowe, że trzeba być ostrożnym, gdy robią. Tak długo, jak o tym pamiętać, jak postępować zgodnie z poniższymi wskazówkami nie będziesz miał problemu w uzyskaniu talerze porcelanowe czyste ponownie.

Należy być bardzo ostrożnym. Uważając, z zabytkowymi płytami porcelanowymi nie można podkreślić wystarczy.Powodem tego jest to, że w miarę upływu czasu, jak wiek porcelanowego, to dąży się jeszcze bardziej delikatna. Podczas czyszczenia zabytkowej porcelany, upewnij się, że robisz wszystko czyszczenia ręcznie. Nigdy, przenigdy nie umieścić antyczne porcelanowe talerze do zmywarki lub innego rodzaju urządzenia.Ryzyko ich łamania jest zbyt wysoka.
Pyłu. Rozpocznij swoje wysiłki czyszczących przez pierwsze odkurzanie. To pomoże usunąć większość zanieczyszczeń i brudu, że płyta może być zarażonych, i pomoże uniknąć zarysowania lub żłobienia przez drobnych ziaren pyłu. Najlepiej, aby uzyskać jak najwięcej pyłu od zabytkowej porcelany, jak to możliwe jest użycie szmatki z mikrofibry i bardzo delikatny nacisk.
Delikatnie umyć. Po usunięciu tyle pyłu, jak to możliwe, że nadszedł czas, aby rozpocząć mycie płytę. Stosować tylko delikatne danie mydła i ciepłej wody. Należy użyć tylko w przybliżeniu 1/2 łyżeczki do mycia naczyń do około jednego litra wody, aby Twoje naczynia czyste. Jednak nie bój się zmiany na wodę tak często, jak to konieczne, aby uniknąć rozmazywania brud i brud wokół. Ponownie, być bardzo ostrożnym, jak myją twój talerz tak, aby nie upuścić lub złamać.
Osuszyć. Po myte jeden antyczny porcelanowy talerz, a przed rozpoczęciem mycia obok, trochę czasu, aby osuszyć płytkę. To jest, aby talerz tak suche, jak to możliwe, a także, aby zapobiec porysowaniu płyt, które mogą przypadkowo pochodzą z tkaniny. Po wyschnięciu uchylenie płyty w bezpiecznym miejscu.
Stosowanie kwasu łagodny. W przypadku szczególnie trudnych i trudnych plam, możesz użyć bardzo łagodny rodzaj kwasu.Najlepszym rodzajem użyciem środków czyszczących, które zawierają krzemian glinu sodu jako składnik. Jednak podczas korzystania z tego rodzaju czyszczenia, upewnij się, że używasz jeszcze łagodniejszy niż to, co może mieszaninę się na opakowaniu.
Szukać profesjonalnej pomocy. Nie ma nic złego w ogóle w rzeczywistości wynajęcie profesjonalnego przywrócić zabytkowe talerze porcelanowe. Osoby te zwykle mają wiedzę, narzędzia i materiały do prawidłowego uzyskać antyczny ładne i czyste. Często warto dodatkowe koszty w celu uniknięcia potencjalnego zaszkodzić najcenniejsze pamiątki.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Porcelana. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>