Jak kupować antyki

9972625503_cb9a05c7f5_z
Dobry antyk jest trudno znaleźć, więc naprawdę trzeba wiedzieć, czego szukać. Lara Lennon ujawnia kilka trików, jak znaleźć idealny kawałek klasycznych mebli i wyjaśnia, jak odkryć własne ponadczasowy skarb:

Przede wszystkim, najważniejszym czynnikiem, co sprawia, że ​​mebel zakwalifikować jako antyczny czas.Prawdziwy antyk jest co najmniej 100 lat. Idąc dalej w czasie do na przełomie XIX i XX wieku, jest to, co nazywa się w pobliżu Goldman „antyki” (75 do 99 lat), jak będą one prawdziwe antyki wkrótce. To nie są rzeczy, które są znane jako rocznika (25 do 74 lat), które są od lat 40 ‚, 50′ i do lat 60-tych.

Są elementy szukać przy zakupie antyków i najważniejsze jest to, czy Ci się spodoba. Następnie spójrz na ogólny stan elementu (to przejść, to jest stałe, itp.).

Dokąd idziemy, aby znaleźć dobre antyków w dobrej cenie? Spójrz na strychach i piwnicach przyjaciół i rodziny, starają sprzedaży stoczni i odwiedzić aukcji domu.

Przed zakupem, pytania o budowę utworu. Został on naprawiony? Czy są jakieś utwory wtórne, które zostały dodane, aby nadać mu większą stabilność? Jaka jest jego historia?

Według Lennona, jako oświadczenia koc, zmiany lub odnawiania mebel może zmniejszyć wartość, jeśli szukasz w muzeum jakości części. Gdy szukasz przynieść ciepło do domu i spersonalizować miejsce, wartość naprawdę leży w tym, co przynosi ci.

Wreszcie, jeśli znajdziesz zabytkowe kawałek, że naprawdę kocham, ale nie można go używać zgodnie z jego przeznaczeniem, myśleć o innych sposobów, aby go używać. Na przykład, porcelana szafy to nie zadziała w jadalni jest świetny do przechowywania pościeli w łazience.

Łatwą do czyszczenia miedzi jest zanurzyć pół cytryny w soli i pracować go do powierzchni za pomocą czystej szmatki. Spłukać ciepłą wodą i polski z innego materiału.

Oto kilka porad, do czyszczenia starych kawałków:

Odśwież stare butelki, które są słabe z minerałów lub substancji chemicznych przez wlewanie wody i dodać jakieś tabletki do czyszczenia protez zrobić brudną robotę. Dla naprawdę trudnych plam, należy użyć wody i wirować szczyptę piasku wokół delikatnie. Pamiętaj, aby dokładnie wypłukać wszystko albo metody.

Matowy mosiądz przetrzeć miękką szmatką, wykonany z odrobiną soli, mąki i octu z jabłek. Po wyschnięciu, dokładnie spłukać ciepłą wodą i wypolerować czystą szmatką.

Na okulary musujące, każdy kawałek dokładnie umyć w ciepłej wodzie z mydłem. Następnie dodać odrobinę octu do wody do płukania.

Wyciągnąć szuflady zabytkowej out i spojrzeć na budowę na jaskółczy ogon (stawów, które zaczynają się wąskie i wentylator), ponieważ są one bardzo silne.

Aby utrzymać drewnianą kawałek dobrze wyglądać, spróbuj poniższych rozwiązań:

Poluzować śrubę przez szczelne wycierając trochę nadtlenku na nim.
Dokręcić luźne śruby, owinąć odrobinę wełny stalowej wokół końca, a następnie poprowadzić go widok
Rub mydła na szynach szuflady przylega więc łatwo ślizga się na miejscu.

wzrosła uchwyt zdjęcia / note, lampy i koralikami, pokręteł szuflady wyciąga, poduszki (botaniczne, różowy i zielony okrągły satyna aksamit) (Anthropologie)
talerze cynowe, świeczniki, twist jęczmień (Hardware Restoration)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Antyki i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>