Gdzie kupić antyki

8063447825_2df071c551_z

1. Charity sklepach oszczędności mają świetne ceny i korzystają-godne przyczyny, i mają tendencję do trzymać całkiem normalnych godzinach pracy. Dodatkowo, często pochodzą z darowizn dobrze sytuowanych rodzin, więc znajdziesz wysokiej jakości materiał.

2. Sprzedaż w domach prywatnych (sprzedaży stoczni, chodnik, garaż, oraz nieruchomości) zazwyczaj mają najlepsze ceny, ale wymaga dużo przesiewania przez stosy. Przynieś listę tego, co szukasz, więc nie ogarnia. Możesz znaleźć te sprzedaży przeszukując ogłoszenia, Craigslist i estatesales.net (co daje mapy okolicznych oferty!).

3. Cen Flea-rynek jest zwykle nieco wyższe niż stoczni i sprzedaży nieruchomości, ponieważ płacisz za więcej kuratorem doświadczenia, gdzie sprzedawca uczynił niektóre odbiorczej dzięki dla Ciebie. Istnieje również wydaje się być bardziej różnorodne niż w prywatnej sprzedaży, ponieważ istnieje tak wiele sprzedawców.

4. Aukcje mają reputację bycia zarozumiały, ale to nie może być dalsze od prawdy. Jeśli już, to są one pakowane z projektantami i antykwariuszy, którzy wiedzą, że sztuka, dywany, a można było za kradzież na aukcji. (Kiedyś dostałem 3000 dolarów za 200 $ kanapę!) Ale ostrzegamy: Brak backsies. Po licytacji, jesteś w. Więc jeśli podnieść wiosło i młotek idzie w dół, Ja tylko macha na mojego przyjaciela po drugiej stronie pokojusztuczka nie będzie latać. Umieścić na big-dziewczyna spodnie i zapłacić!

Czego szukać (lub zignorować)

Po pierwsze i najważniejsze: przymknąć oko na tkaninie. Jeśli chcesz zdobyć niesamowite okazje, spójrz na meble do wielkich linii i konstrukcji (i ominąć tego kiepskie ’70s tapicerki). Jeśli kawałek ma wspaniały styl, który troszczy się o brzydkiej wykończenia drewna spackle? To jest łatwe do ukrycia przy ładnej farby.

Oczywiście, nie wszystkie elementy są do uratowania. Jeśli go porusza i jest niestabilny, jeśli ramiona lub nogi są ​​luźne, lub jeśli części zostały przyklejone z powrotem, nie. A także - uważaj na pluskwy! Zawsze sprawdzaj poduszki dla małych czarnych plam (pluskiew rufie) i samych błędów (można je zobaczyć - wyglądają jak nasiona jabłek).

Przed zakupem: NEGOCJUJ!

Dealerzy w szoku, jeśli nie, i to jest część zabawy. Oto kilka porad dla początkujących:

- Gotówka jest królem. Twoja moc negocjacyjna gwałtownie rośnie, kiedy można bulić na rachunki.

- Kill ‚em z życzliwością. Powiedz: „Czy to jest najlepsze, co możesz zrobić w tej sprawie?z uśmiechem.

- Nie kieruj się złych rzeczy o pozycji.Handlowiec wie, że to błędna; To pewnie dlatego, że sprzedaje go.

- Ale też nie iść i na temat, jak bardzo tego chcesz! Samo odnosi się do opowiadania o wielkiej cenie. Witaj.

- Inna taktyka: Użyj rzeczywiste numery. Powiedzieć, że jest 25 dolarów element - zapytać, czy oni przyjąć 20 dolarów.

- Albo, spróbuj dodać drugi kawałek i prosząc o lepszą ofertę. Czasami można dodać więcej rzeczy, więcej rabat uzyskać.

- W przypadku większych elementów, zobaczyć, czy oni rzucać w bez opłat. To warto spróbować!

5 czytelnicy wygrać egzemplarz książki Lary, I hamulcowe do Yard sprzedaży. Aby wejść, przejść do redbookmag.com / gratisy. I przesłać zdjęcia do własnego D.I.Y. Projekt domu w redbookmag.com / DIYproject - jeden zwycięzca otrzyma bezpłatne konsultacje z Lara!

Sprawdź wspaniałe makeovers domu Lara Spencera na budżet.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>